Geti Aroma difuzér GD100 180 ml

Aróma difuzér - 12W / 1 farba LED podsvietenia  Geti GD100 (180ml): Tento keramický aróma difuzér je nielen štýlovú dekorácií, ale aj zariadením, ktoré dokáže intenzívne...
Doporučená ponuka tipa.sk

Na sklade • 1 variant3,9 €96 % • 5 558×Shop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie

Objem
180 ml
Časovač
Nastavenie intenzity

• , zakúpené v tipa.sk

Tento výrobok som si vybrala na základe recenzií z webu. Vyzerá veľmi pekne, je to český výrobok a vrchná časť je sklenená, žiaden plast, ako pri väčšine difuzérov. Čo sa týka fungovania, všetko je ok.

• - je zo skla
    • nechcela som plast a tento difuzer veľmi oceňujem
    • Český výrobok, žiadna Čína
    • funguje ako má, je tichý, má krásny jemný dizajn
    • nechcela som funkciu meniacich farieb ako to má väčšina difuzerov... nepotrebujem diskotéku:) ...Tu svieti len jedno teplé tlmené svetlo a to mi vyhovuje
    • nevýhodu som zatiaľ nenašla žiadnu

180 ml
Časovač
Nastavenie intenzity

Aróma difuzér - 12W / 1 farba LED podsvietenia  Geti GD100 (180ml):

Tento keramický aróma difuzér je nielen štýlovú dekorácií, ale aj zariadením, ktoré dokáže intenzívne pôsobiť na Vaše zmysly. Interiér osvetlí príjemným svetlom, zvlhčí vzduch a naplní celú miestnosť očarujúce vôňou

Aróma uvoľňuje pomocou ultrazvukovej technológie, ktorá je najšetrnejším a najúčinnejším zůsobem distribúcia vône do priestoru

Veľmi rýchlo vibrujúca doštička prenáša kmitanie na vodnú emulziu a tá sa mení na studenú vodnú paru, ktorá je distribuovaná do miestnosti. Úplne prírodnou cestou Vám tak vytvorí príjemné prostredie pre uvoľnenie a relaxáciu

Difuzér je vybavený funkciou automatického vypnutia, časovačom, dvoma režimami prevádzky a upokojujúcim svetlom, ktoré podčiarkuje elegantný vzhľad výrobku

Parametre produktu: režim prevádzky: nepretržitý / prerušovaný funkcia nočného svetla možnosť nastavenia intenzity svetla automatické vypnutie pri prázdnej nádržke časovač: 1 h, 3 h, 8 h

Technické parametre:

• napájací adaptér: 230V - AC, 50 Hz / 24V DC
  • príkon: 12 W / 0,5 A
  • kapacita nádržky: 180 ml
  • množstvo hmly: 15- 20 ml / h
  • frekvencia ultrazvuku: 2,4 MHz
  • materiál výrobku: ABS, drevo, sklo
  • stupeň krytia: IP20

cesky vyrobok +
    lahka manipulacia +
    dizajn +

• , zakúpené v tipa.sk

• Tento difuzer je absolutna bomba! Stravila som celkom dost casu vyberom na roznych strankach, no vacsinou to boli umelohmotne cinske vyrobky, ktore vyzerali naozaj lacno. Tento vyrobok naozaj nesklamal, prave naopak, neskutocne pozitivne prekvapil. Uz som si ani nemyslela, ze sa da zohnat skleneny s moznostou prerusovaneho chodu a jemnym teplym podsvietenym (ziadne disco farby). Ako som zistila doma, este aj cesky vyrobok. Fakt super!